O Nas

Dobre Media to agencja PR działająca na rynku od 2006 roku. Na początku specjalizowała się w branży dziennikarskiej, a z czasem rozszerzyła działalność o sektor PR produktowego. Współpracowała wtedy m. in. z firmami: Goplana, Danhen, Bibise, Russel Hops czy Dr Belter. Potem przyszedł czas na PR wizerunkowy gwiazd. Agencja Dobre Media reprezentowała wiele aktorów, aktorek i artystów z branży muzycznej. Organizuje imprezy, konferencje, pokazy, promocje płyt i książek,  a obecnie na stałe pracuje z min.: Anna Jurksztowicz, Majka Jeżowska, Jakub Kucner, Karolina Nowakowska

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia Nas na facebook.com: www.facebook/dobremedia

Aldona Wleklak

Właściciel Agencji Dobre Media

Absolwentka historii na Wydziale Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Już podczas studiów podjęła pracę w tygodniku „Poznaniak”. Przez dziesięć lat działalności dziennikarskiej redagowała rubryki towarzyskie przeprowadzając setki wywiadów z artystami, politykami i sportowcami. W 2006 stworzyła agencje Dobre Media – jedną z pierwszych agencji PR w Polsce zajmującą się wizerunkiem gwiazd show-biznesu, reprezentującą interesy wielu artystów w kraju i za granicą. Mimo zaangażowania w pracę Agencji kontynuuje swoją działalność dziennikarską w jednym z magazynów.

Anna Mirgos

Asystentka

Studentka dziennikarstwa. Studia uświadomiły jej, że tak naprawdę po dziennikarstwie nie chce się już być dziennikarzem Woli pozostać w branży PR. Z Agencją Dobre Media współpracuje od ponad 2 lat. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi i brak „wyścigu szczurów”. Poza tym lubi to, co robi.