Siostry Szczepańskie

Dorota i Monika Szczepańskie to dwudziestodwuletnie siostry bliźniaczki, które prężnie działają w show biznesie 윈 스타. Na swoim koncie mają role w polskich serialach, spotach reklamowych, kampaniach. Interesują się nie tylko aktorstwem – ich pasją jest również muzyka Download xperf.

 

Dorota ceni w ludziach otwartość i to, że potrafią się ze sobą śmiać. Gra na skrzypcach, fortepianie i na saksofonie. Małej sobie udzieliłaby jednej rady – daj sobie drugą szansę, bo to co robisz jest w zgodzie z tobą 최신가요 2018 12월. Dorota wytrwale dąży do celu i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych! Wystąpiła m.in. w “Miłość na zakręcie”, “Ślad”, “Na wspólnej”, “Lombard życie pod zastaw”, spotach reklamowych marki plush Kanashu. W 2009 roku występowała dla królowej Malezji. Na swoim koncie ma występy w Teatrze Nowym w Warszawie, na deskach DGW w Warszawie, koncertowanie w Sisaket w Tajlandii podczas mistrzostw świata band-ów, Występ z symfonią Varsovia ,,Les Titans” na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie 백세 인생 다운로드. W latach 2017-2020 studiowała na wydziale aktorsko-wokalnym Akademii Muzycznej w Łodzi.
 
Monika najbardziej ceni zaufanie. Inni postrzegają ją jako z jednej strony poukładaną osobę, a z drugiej szaloną “cichą wodę” 넥슨 도미네이션즈 다운로드. Gra w orkiestrze na sakshornie. Najbardziej w sobie lubi szczerość aż do bólu, empatię, poczucie humoru, odwagę i spokój w stresujących sytuacjach 인피니티블레이드3. Grała w serialu “Miłość na zakręcie”, spotach reklamowych marki Plush. Występowała z bandem w programie “Jaka to melodia”, w Teatrze Nowym w Warszawie, była artystką na gali sportu na 100-leciu kolarstwa Download it with flash intro. Wystąpiła również podczas festiwalu International Wind Music Festival in Dalian w Chinach oraz podczas festiwalu w ,,Castellon de la Plana” w Hiszpanii 마이크로 비트 다운로드. Od 2019 roku studiuje na wydziale aktorsko-wokalnym Akademi Muzycznej w Łodzi.